Príklady tém spolupráce:

nespokojnosť v živote, s ktorou sa Vám nedarí pohnúť, priveľká záťaž, stres, osamelosť,  pocity vlastnej nedostatočnosti, nízka sebadôvera, pocity menejcennosti, životné križovatky spojené so stratou životnej orientácie, pocit straty zmyslu, životné straty, ťažkosti s vyrovnaním sa s rozchodom, rozvodom, úmrtím, úzkosti, dlhotrvajúci smútok, depresia, poruchy spánku, príjmu potravy, poruchy životosprávy ohrozujúce Vaše zdravie, sexuálne problémy,  vzťahové problémy, partnerské, manželské, s deťmi, s rodičmi, v zamestnaní, pretrvávajúce konflikty, ktoré Vás zaťažujú, psychosomatické ťažkosti (telesné príznaky, ktoré nemajú preukázaný telesný pôvod), telesné ochorenia, na ktoré má významný vplyv psychika ako: vysoký tlak krvi, obezita, zlozvyky, ktorých sa chcete zbaviť- napr fajčenie, neschopnosť odpočívať, pocity vyhorenia, strach pri závažnom ochorení alebo stanovenej smrtelnej diagnóze a podobne

Ako na to ?

Ak ste sa rozhodli využiť moje služby, kontaktujte ma telefonicky a dohodneme si prvé stretnutie. Vhodné je volať mi v čase medzi 9,00 a 19,00 vždy v celú hodinu, kedy končím sednie. Ak Vám napriek tomu nebudem môcť zodvihnúť telefón, nechajte mi odkaz, alebo pošlite sms a ozvem sa Vám späť hneď ako to bude možné. Uveďte prosím meno a kontakt na seba. Ak sa rozhodnete pre prvokontakt so mnou prostredníctvom mailu, môže trvať aj niekoľko dní, kým zareagujem. Ak pracujem v teréne nie som vo svojej mailovej schránke denne.

Postup:

Na prvom stretnutí mi popíšete s čím prichádzate a čo by ste potrebovali. Budem sa Vás pýtať na doplňujúce informácie, ktoré nám pomôžu spoločne uzavrieť kontrakt na čom budeme spolu pracovať. Podľa toho s čím prichádzate si dohodneme rámce, formu, frekvenciu, predbežný počet sedení, základné pravidlá nevyhnutné pre úspešnú spoluprácu a dohodneme sa na cieli. Už pred prvým stretnutím sa môžte zamyslieť nad otázkou, ktorú Vám položím koncom prvého stretnutia. Čo bude vo Vašom živote iné po ukončení terapie? - teda kam sa  chcete dopracovať,  skonkretizuje to Vašu objednávku.

Ak sa po prvom sedení rozhodneme  spolupracovať dohodneme si následné 3 - 4 "štartovné" stretnutia,  počas ktorých viac rozoberieme Vaše témy a upresníme Vaše ciele. Zároveň počas tejto práce bude vznikať naša pracovná aliancia a vy si overíte či je pre Vás práca so mnou zmysluplná a podporná, prípadne čo by ste potrebovali inak.  

Cenník:

 Cena prvého sedenia, ktoré trvá 50 min je 50 Euro (SK)

Dohoda o cene za nasledujúce 50 minútové individuálne stretnutie je súčasťou kontraktu a riadi sa konkrétnymi pravidlami, pretože platba má v terapii aj svoju terapeutickú funkciu. Momentálny nedostatok financií nesmie byť dôvodom, prečo si nebudete môcť dovoliť psychoterapiu ak ju potrebujete.

Cena skupinovej terapie:

Je kalkulovaná  podľa počtu účastníkov v skupine, dĺžky práce v skupine na jednom stretnutí a počtu terapeutov a ceny priestorov, býva v rozpätí 5 -10 Euro na účastníka a 60 min.                                         

Cena seminárov a workshopov:

Je kalkulovaná na každú aktivitu osobitne a je súčasťou pozvánky, odvíja sa od počtu účastníkov, ceny prenájmu priestorov a počtu terapeutov.  Býva v rozpätí 25 - 40 Euro na deň

Cena krízovej intervencie:  

Ak vy navštívite terapeuta 60 min sedenie 50 Euro

Ak si rodinná situácia vyžaduje návštevu Krízového intervenčného tímu (dvaja členovia ) - napríklad ak sú náhlou udalosťou  zasiahnutí súčasne deti aj dospelí v rodine, rodina má viac ako 3 dospelých členov, situácia v rodine je konfliktná a podobne - cena tímu je 50 Euro za hodinu a 120 Euro za návštevu v trvaní viac ako 1 až 3 hod.

Finančný problém nie je dôvodom neposkytnutia krízovej intervencie ak ju potrebujete.

Cena online konzultácií:

50 min komunikácie cez médium 50 euro 


Kontakt

Mgr. Karin BRÁNIKOVÁ, MPH.

Štúrova 8
811 02 Bratislava


00421 905 427 968